HOME DECOR WISHLIST

Ahojte <3 Vítam Vás pri dnešnom článku, ktorý bude opäť trošku inšpiračný, no verím, že sa Vám bude páčiť. Keďže sme sa pred pár mesiacmi s priateľom sťahovali do svojho vlastného bytu, zariaďovanie a nakupovanie blbostičiek je momentálne mojou veľkou záľubou. V práci však trávim väčšinu dňa, a tak som si obľúbila nakupovanie všetkých potrebných vecí online. Či už sa jedná o spotrebiče alebo doplnky, na internete je oveľa viac možností a z pohodlia gauča sa predsa len nakupuje lepšie ( najmä, keď už viete číslo debetnej karty naspamäť :D ). Pri poslednom prezeraní môjho obľúbeného eshopu Banggood som narazila na množstvo vecí, ktoré by sa nám do bytu veľmi hodili. 

Prvým doplnkom, ktorý potrebujeme sú nástenné hodiny. Hľadali sme už v mnohých obchodoch, no žiadne sa nám netrafili do vkusu. To sa ale nedá povedať o týchto. Všetky ma na prvý pohľad zaujali niečím iným a krásne by vynikli na našich bielych stenách. Jediné, čoho sa bojím, je ich funkčnosť, no ale za tú cenu by som to riskla :)
Ďalším ťažko zohnateľným doplnkom do bytu sú pre nás vankúše na gauč. Už, keď sme našli nejaké pekné, tak nás odradil materiál alebo cena. Toto sú konkrétne len obliečky, ale sú proste top! Teraz si len vybrať :)


Momentálne píšem článok tesne po chrípke s ešte stále zapálenými prieduškami, takže celý deň len pijem čaj a prezerám si Vaše články a videá. Pitie čaju je pre mňa aj v týchto horúčavách povinnosť, no momentálne doma máme len klasické malé šálky. Takže nutne potrebujem nejakú väčšiu, či už na čaj alebo kávu, no najmä s nejakých cute motívom. Vybrala som pre inšpiráciu týchto pár a myslím si, že podobné len tak u nás nenájdem a určite by u nás našli využitie :)


Okrem týchto dekorácií a doplnkov nájdete na eshope toho omnoho viac, tak Vám tam určite odporúčam zavítať. S konkrétne týmto obchodom mám veľmi dobré skúsenosti, či už s rýchlosťou doručenia alebo kvalitou :) Ja sa idem ďalej kochať, keďže s chorobou mi ani nič iné momentálne neostáva. Prajem Vám pekný zvyšok večera a vidíme sa čoskoro pri novom článku. 

6 comments:

 1. Ty polštářky jsou hezké, ale co jednoznačně vede jsou ty hrníčky :D :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 2. Tak tie hrnčeky vyzerajú super! :D

  Na mojom blogu práve prebieha letná Giveaway, budem veľmi rada, ak sa zapojíš! :)
  Hello, my name is Ev

  ReplyDelete
 3. Pekných vankúšov a jedinečných hrnčekov nie je nikdy dosť! :)

  https://thefashiontwiins.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. ten hrnček so srdiečkom je fakt super :P

  Tammybeaty

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡