VALENTINE'S GIFTS - FOR HIM & FOR HER

Blíži sa sviatok záľúbených - Valentín, a ak ste zadaní, určite už rovnako, ako aj ja, premýšľate, čo dopriať svojej polovičke. Nájsť vhodný darček pre svoju milovanú osobu nie je vôbec ľahké a ani ja momentálne nemám vymyslené, čím toho Môjho prekvapím. Samozrejme, že vyznávať lásku by sme si mali každý deň, no povedzte mi, že Vás nepoteší aspoň maličkosť, ktorú dostanete, prípadne zážitok, ktorý v tento deň zažijete. Ak ste kreatívni, určite už máte svoj darček premyslený možno aj rok dopredu. No ak ste nerozhodní a chcete ísť na istotu, dúfam, že Vám tento článok trošku pomôže vo výbere, prípadne ho nenápadne ukážte svojej polovičke ;) Pripravila som si pre Vás menší zoznam darčekov z eshopu Parfums.sk pre neho, ale aj pre nás, ženy, ak by sem zablúdilo nejaké mužské oko. Sú to veci, ktoré by mňa určite potešili, väčšina z nich Vám nezruinuje kreditku a vydrží aj niekoľko mesiacov. Tým nenarážam na to, že kvety a čokoláda nie sú pre mňa vhodným darčekom, no treba trošku odbočiť od stereotypu nie? Tak poďme na to...


PRE NEHO

PARFÉM PRE MUŽOV... Tým určite nič nepokazíte. O to lepšie, ak siahnete po jeho obľúbenom, ktorý mu už dochádza, prípadne po ktorom túži. Ak sa poznáte dobre, s týmto problém určite nebudete mať, no ak ste spolu len krátko, tak Vám odporúčam tie, čo vidíte na obrázku. Všetky som už mala možnosť ovoňať a myslím, že ani s jedným netrafíte vedľa. Sú síce pre mladšie slečny a študentky možno trošku finančne náročnejšie ako bonboniéra, ale o to väčšiu radosť mu týmto darčekom urobíte. 


SOĽ DO KÚPEĽA... Ak máte doma vaňu, tento valentínsky darček je pre tento deň ako stvorený. Ak ste k tomu ešte aj sami doma, doprajete si spoločne príjemný relaxačný kúpeľ pri sviečkach a z tohto darčeku budete nadšení obaja. Značku Kneipp Vám môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť, tak už je len na Vás vybrať tú správnu vôňu a účinok. 


VÝŽIVOVÉ DOPLNKY & PROTEÍNY... V dnešnej dobe veľa chlapov navštevuje posilňovne, prípadne cvičí doma a doplnky sú pre mnohých z nich neoddeliteľnou súčasťou. Stačí ho len zabaliť do pekného valentínskeho obalu a darček ako vyšitý pre riadneho chlapa je na svete :)PRE ŇU

PARFÉM PRE ŽENY... Rovnako ako aj u mužov, parfémom nikdy nič nepokazíte. Síce sa moja zbierka veľmi rýchlo rozrástla a ja ich asi nikdy všetky nevypoužívam, no určite by ma nejaký nový potešil. Vás nie? :)


LUXUSNÁ KOZMETIKA... Nedávno ma veľmi zaujala rada Planet spa od značky Avon. Doposiaľ som sa jej vyhýbala, pretože sa mi jej nízka cena zdala podozrivá a myslela som si, že ide o nekvalitné produkty. No po vyskúšaní niektorých z nich som zmenila názor a určite by ma nejeden produkt z ich ponuky potešil. A ešte k tomu tie luxusné obaly, no čo poviete? Vôňa čokolády v kozmetike by ma teraz, keď sa snažím obmedziť sladké, potešila najviac :)


I ♥ MAKE UP... Značka Makeup Revolution a jej produkty sa stali u mňa veľkými obľúbencami. Neustále pokukujem po nových veciach, ktoré by sa mi hodili do mojej makeupovej zbierky. Najviac zo všetkého ma lákajú čokoládové paletky, ktoré nielenže ako čokoláda vyzerajú, ale aj voňajú...ach :) No určite by som nepohrdla ani srdiečkovými lícenkami, či bronzerom....Milujem Makeup Revolution! <3
Aký je Váš názor na tento sviatok? 
Podeľte sa o svoje tipy na darčeky do komentára, veľmi sa im poteším :)

P.S. Zapojte sa do Valentínskej súťaže a vyhrajte parfém podľa vlastného výberu :)

5 comments:

 1. No já tenhle rok nemám komu dáreček kupovat, ale tvé tipy jsou super a určitě bych si dokázala vybrat co pořídit :) Řadu planet spa mám moc ráda! :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 2. Pěkné tipy. Valentýna moc neslavíme. Vždy si dáme jen nějakou čokoládku ve tvaru srdíčka, ale kosmetika by mě velmi potěšila. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. Hezký výběr dárečků! Parfém od Guessu a Marry Me Me mám, ale docela ráda bych zkusila od Chloe. Já ani nevím, jestli to budeme slavit. Možná půjdeme na nějakou večeři :)
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 4. super tipy!:)
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. Také obyčajné tipy, ktoré sa však vžd zídu :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡