KARIN HERZOG | PROFESSIONAL CLEANSING - FACIAL CLEANSING GEL

Hovorí Vám niečo kozmetická značka Karin Herzog? Ja sa musím priznať, že som pred pár mesiacmi ani len netušila, že existuje, no dnes si už bez jedného z týchto produktov neviem predstaviť večernú odličovaciu rutinu. Keď mi pred nejakou dobou prišiel email od zastúpenia s tým, že si môžem vybrať produkt na testovanie, veľmi som sa potešila. Nakoniec som sa rozhodla pre čistiaci krém na tvár a dnes Vám o ňom po dlhodobejšom používaní niečo bližšie napíšem.

Karin Herzog je svetový líder vo výrobe kozmetiky založenej na využití kyslíka. Je jediným výrobcom, ktorý stabilizoval aktívny kyslík, čo sa nepodarilo desiatkam vedcov pred ním ani teraz. Aktívny kyslík funguje ako raketa, ktorá vnáša správnu výživu bunkám, ktoré produkujú kolagén.Táto revolučná pleťová starostlivosť bola založená pred 40 rokmi vo Švajčiarsku držiteľom nobelovej ceny Dr. Paulom Herzogom.Karin Herzog Professional Cleansing Face Cleansing Gel je najlepšie predávaný produkt na čistenie pleti výrobcu Karin Herzog, milovaný každým, kto ho skúsil, vrátane dlhého zoznamu top celebrít. 
Tento krém funguje zároveň aj ako odstaňovač mejkapu, čo momentálne pri mojom mokrom odličovaní veľmi oceňujem. Čo ma na tomto produkte ale zaujalo pri prvom použití najviac je vosková konzistencia a príjemná sladká luxusná vôňa. Spočiatku som nevedela, ako s týmto produktom pracovať, no teraz je to môj top a bude ma veľmi mrzieť, keď ho spotrebujem, pretože mám len 25ml vzorku. 


Aké sú výhody tohto krému? :
 • vosková konzistencia - použitie len malého množstva produktu, čo zabezpečí, že tento výrobok Vám bude slúžiť dlhú dobu
 • vytvára vákuovú vrstvu na pleti, čo umožňuje odsať nežiadúce nečistoty, kožný tuk a čierne póry
 • jednoducho a efektívne rozpustí nečistoty, toxíny a makeup vrátane vodeodolného očného makeupu
 • je taký jemný, že nenarušuje prirodzenú rovnováha Vašej pleti a pH
 • neobsahuje žiadne konzervanty
 • nezanecháva pleť pocitovo suchú alebo napnutú
 • ideálny pre všetky tipy pleti
 • netestovaný na zvieratách
 • obsahuje kokteil čistých esenciálnych olejov vrátane gardínie, ruže a muškátu, sézamového oleja a glycerínu

Za tú dobu, čo tento čistaci gél používam, som nezaznamenala žiadne alergické reakcie, ktoré som často mala aj z drahých lekárenských produktov. Najviac som si zamilovala ten pocit jemnej, hydratovanej a vyživenej pleti, s ktorým som predtým cez zimné obdobie mala obrovské problémy. Od kúpy ďalšieho produktu ma však odrádza vyššia cena. No ak máte radi kvalitné produkty a cena u Vás nehrá rolu, určite Vám túto značku a najmä tento čistiaci gél môžem odporúčať :)

9 comments:

 1. Zkoušela jsem peeling a byl dokonalý, takže věřím, že i tenhle gel je super :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 2. Od této značky také testuji krém a je skvělý! C se týše alergí, tak bych ti mohla poradit. Mamka má problémy s pletí, často mívá právě alergické reakce i z produktů z lékárny pro atopiky. Objevila konopnou kosmetiku CutisHelp, která ji pomohla :)

  ReplyDelete
 3. Taky jsem tento gel měla a byl skvělý. Odlíčil mi opravdu vše. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 4. Na produkty od tehle znacky jsem uz nekolik recenzi cetla, ale zatim me nic nejak moc nezaujalo, zvlast za tu cenu :)

  ReplyDelete
 5. Na produkty od tehle znacky jsem uz nekolik recenzi cetla, ale zatim me nic nejak moc nezaujalo, zvlast za tu cenu :)

  ReplyDelete
 6. Já od této značky zkouším peeling, který je naprosto dokonalý! ♥

  Another Dominika

  ReplyDelete
 7. Tento produkt som mala možnosť aj ja odtestovať a zrecenzovať :) Máš veľmi pekny blog, nechcela by si sledovať sa navzájom? Ak áno daj mi vedieť. http://andreanalens.blogspot.sk/

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡