1 ROK S MILVOU

Prajem krásny večer. Vítam Vás pri veľmi žiadanom článku o mojich skúsenostiach a názoroch na vlasové produkty značky Milva po 1 roku používania. V priebehu posledných pár mesiacov mi prišlo niekoľko emailov a správ s otázkou, kde tieto produkty zoženiete, aké sú výsledky a podobne. Môj článok o chinínovej vode a šampóne je najčítanejší na blogu, čo ma veľmi teší, no písala som ho pred viac než rokom. Takže nadišiel čas, aby som sa s Vami opäť podelila o moje skúsenosti a výsledky.Poďme ale pekne od začiatku. Minulú zimu som začala mať obrovské problémy s vypadávaním a kvalitou vlasov. Spôsobil to stres, strava a nekvalitné produkty. Denne som prichádzala o veľké množstvo vlasov a bola som z toho zúfala. Nejakou náhodou som sa cez facebook dostala ku značke Milva a po prečítaní recenzií som si objednala svoje prvé chinínové produkty. Výsledky sa dostavili už po prvom použití a ja som bola nadšená :) Postupne som skúšala a testovala aj iné šampóny a masky a zisťovala, čo je pre moje vlasy najlepšie. Zo všetkých produktov som si najviac obľúbila chinínový šampón, šampón HUMA, chinínovú vodu a samozrejme skvelé masky na vlasy.

Počas tohto jedného roka som sa šampóny snažila striedať a samozrejme som ich obmieňala aj s klasickými šampónmi z drogérie. Však to poznáte, keď príde na trh novinka, a Vy ju musíte mať :) No vždy to dopadlo tak, že po pár použitiach som sa opäť vrátila k Milve a v skrinke mi leží asi 10 rôznych otvorených šampónov z drogérie, ktoré neviem, kedy spotrebujem.

Čo sa týka výsledkov po roku používania, tak mám vlasy omnoho hustejšie, pevnejšie a veľmi rýchlo rastú. Fotky bohužiaľ nemám, pretože sa každý mesiac strihám a tiež občas vlasy oživím farbou, no za ten mesiac mi narastie cca 5cm nových zdravých vlasov. Vypadávanie, ktoré ma trápilo najviac, je minimálne. Samozrejme, že pri česaní mi pár vlasov vypadne, ale to je bežný jav. Nie sú to žiadne chumáče ako kedysi, upchatá sprcha a vlasy všade kam sa pozriem. Momentálne mám doma chinínový šampón, ktorý mi vlasy trošku vysušuje, tak im musím dopriať výživu v podobe olejov, no chystám sa na ďalšiu objednávku, a tentokrát siahnem po šampóne so šípkovým maslom a Huma šampóne, ktorý mi vyčaruje skvelý objem a nádherne lesklé vlasy.

Som veľmi rada, že som sa k týmto produktom dostala a že mám vďaka nim už konečne zdravé vlasy. Cena Milva produktov je možno na prvý pohľad vyššia, no šampón s objemom 200ml mi vydrží celý mesiac a tých 5 eur je v porovnaní s výsledkom veľmi dobrá cena . Dôležité je si vybrať ten správny produkt a ak váhate, nebojte sa mi napísať, prípadne si prečítajte ďalšie skúsenosti na facebookovej stránke Milva. Ku Vašej objednávke Vám veľmi ochotne poskytnú taktiež aj vzorky ostatných šampónov, tak môžte skúsiť, čo bude pre Vás najlepšie.

Máte skúsenosti s touto značkou?
 Ktorý z Milva produktov je Vás najobľúbenejší? 


9 comments:

 1. Mam s nekolika produkty od nich take zkusenost a oblibila jsem si hlavne chininovy sampon a vodu, na vypadavani vlasu mi take dost pomohl a urcite si ho jeste znovu poridim :)

  ReplyDelete
 2. Mam s nekolika produkty od nich take zkusenost a oblibila jsem si hlavne chininovy sampon a vodu, na vypadavani vlasu mi take dost pomohl a urcite si ho jeste znovu poridim :)

  ReplyDelete
 3. The post is fantastic! I love it:)
  Happy St. Valentine's Day!!

  theprintedsea.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Od téhle značky nic nemám a vlastně ji znám jenom z tvého blogu, ale musím uznat, že z tvého popisu mě uchvátila. Je super, že ti tak rostou vlasy, to by se mi určitě hodilo! :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 5. Ja som už rozmýšľala že túto značku vyskúšam, lebo toľko pozitívnych reakcii som snáď ešte ani nevidela, tak som na ňu zvedavá :)

  Bio súťaž

  ReplyDelete
 6. ja musim konštatovať že som za produkty milva už vhodila dost penazi ale nemám pocit že mi nejak pomohli ani vo vypadavani ani v raste :(

  ReplyDelete
 7. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.982724638442826.1073741850.979689212079702&type=3

  ReplyDelete
 8. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.982724638442826.1073741850.979689212079702&type=3

  ReplyDelete
 9. Na milvu jsem měla zálusk už mockrát, bohužel nikdy jsem se k tomu nedostala. Ale určitě vyzkouśím :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡