NATURA SIBERICA | OBLEPIKHA SHAMPOO NUTRITION AND REPAIR

Ahojte kočky. Dnes som si pre Vás pripravila recenziu na produkt, ktorý som si našla pod stromčekom. Vlasová starostlivosť je pre mňa veľmi dôležitá a práve v tomto chladnom období sa u mňa opäť vyskytuje problém s vysušenou pokožkou hlavy a aj vlasmi. 
Od nejakého času som presedlala na prírodnejšie šampóny a stále hľadám ten správny pre môj typ vlasov. Okrem toho som stále verná chinínovému šampónu, o ktorom pre Vás taktiež chystám článok po roku používania. Značku Natura Siberica som poznala už dávnejšie z iných blogov, no nikdy som sa o ich produkty nezaujímala viac. O to viac ma potešil tento skvelý vianočný darček, a to konkrétne Rakytníkový šampón pre suché a poškodené vlasy s efektom laminácie. Už len názov je veľmi zaujímavý, no poďme sa pozrieť na to, ako u mňa obstál. 


Prvé, čo na tomto produkte musím pochváliť je obal a dizajn. Luxusné farebné prevedenie so zlatými detailmi sa krásne vyníma v kúpeľni a po dopoužívaní mi ho bude ľúto vyhodiť :) Čo sa týka dávkovania, má skvelý výklapný otvor, s ktorým sa veľmi dobre pracuje. Ďalším skvelým plusom tohto šampónu je vôňa. Ak nemáte rady výrazné vône, tak Vám ho neodporúčam. Po umytí týmto šampónom Vám budú vlasy voňať veľmi dlho. Čo sa týka účinku na vlasy, nezaznamenala som nejaké výrazné zlepšenie kvality. Mal by mať účínok laminácie, a tým zaceľovať povrch poškodených vlasov a vytvoriť ochrannú vrstvu pred ďalšími nepriaznivými vplyvmi. Šampón pekne pení a vyčistí vlasy, no po vysušení sa mi zdajú byť bez lesku. Určite by to chcelo použiť ešte kondicionér z rovnakej rady, pre dosiahnutie lepšieho efektu. No veľmi veľkým mínusom tohto šampónu je to, že ma po umytí svrbí pokožka hlavy. Nestáva sa mi to často, no keďže mám s pokožkou celkom problémy, nerobí mi jeho používanie veľmi dobre. Zatiaľ ho asi odložím do poličky na čestné miesto a vrátim sa k nemu v letnom období, kedy tieto problémy nemávam :) A určite si zaobstarám aj ďalšie produkty značky Natura Siberica <3

Poznáte značku Natura Siberica a ich produkty? 

EN : Hello. Today I have prepared a review for you about my Christmas present - Natura Siberica - Oblepikha shampoo nutrition and repair. Hair care is very important for me at this freezing time and I have a problem with my hair skin. There is some possitives of this product as a design and smell, but I have a problem after using this shampoo. My hair skin is very dry and I have itchy scalp. Its so pity because I really like this product, but I will use it in summer time, when I have not dry hairskin. I recommend it to people who likes very strong shampoo smell and who loves natural products. You can read more info about this shampoo here. Have a nice day ;)

5 comments:

 1. Tak snad ti v lete sedne lepe, jinak ten obal je opravdu moc pekny :) Tesim se na clanek o chininovem samponu, zrovna dneska jsem o nem take psala :)

  ReplyDelete
 2. Tak snad ti v lete sedne lepe, jinak ten obal je opravdu moc pekny :) Tesim se na clanek o chininovem samponu, zrovna dneska jsem o nem take psala :)

  ReplyDelete
 3. Dizajn se mi na první pohled taky moc líbil, ale jestli po něm svědí pokožka hlavy, tak to je celkem na nic. Díky za recenzi! :)

  ReplyDelete
 4. Tuhle značku moc neznám, ale balení šamponu vypadá vážně luxusně :) Jen škoda, že nedělá dobře pokožce :/ povedená recenze! :)

  SweetElis

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡