TMT | Cristall Liquidi Latte

Ahojte kočky. Dnes tu mám pre Vás recenziu ďalšieho skvelého produktu na vlasy, ktorý som tentokrát mala možnosť testovať z eshopu bezvavlasy.sk. Vybrala som si produkt, ktorý je v tomto období pre moje vlasy dôležitý, a tým je vyživujúce vlasové mlieko s hydratačným a antistatickým účinkom od značky TMT. Na tomto eshope, ktorý má aj českú verziu, nájdete prevažne produkty, s ktorými prídete do styku u svojich kaderníkov a kozmetičiek. Ja osobne mám k takýmto značkám kladný vzťah, a tak som sa s radosťou pustila do testovania. 


Produkt je v plastovej fľaške s dávkovačom, ktorý vám umožní lepšie dávkovanie a uzamknutím zabránite vytečeniu, čo je veľký plus najmä pri cestovaní. Mlieko má jemnú redšiu konzistenciu a výraznú vôňu, ktorá mi pripomína pánsky parfém. 


Čo sa týka použitia, nanesiete malé množstvo mlieka do koncov suchých alebo vlhkých vlasov a jemne vmasírujete, podobne ako iné oleje alebo mlieka. Po použití ostanú Vaše vlasy jemné a uhladené, čo sa v tomto počasí veľmi hodí. Vôňa v nich pretrváva celkom dlhú dobu a takisto aj jeho hydratačný účinok, čo ma veľmi potešilo :)


Celkovo by som toto mlieko mohla len odporúčať. Momentálne som ho vymenila za olej na vlasy a určite by som po podobnom produkte siahla aj v budúcnosti.
Cena za 150ml = 8,76€ (akcia)

Ak Vás toto vyživujúce mlieko na vlasy zaujalo a máte rady rôzne luxusnejšie a kadernícke produkty na vlasy, telo a pleť, určite nezabudnite navštíviť stránku bezvavlasy.sk. Nájdete tam obrovské množstvo produktov za skvelé ceny a s rýchlym dodaním :)

6 comments:

 1. Já mám mléka na vlasy strašně ráda, ale olejíčky zatím nenahradily :)

  Simply Janet

  ReplyDelete
 2. Nikdy jsem žádné mléko na vlasy nepoužila,vlastně ani nevím že něco podobného vůbec existuje. Určitě bych ráda vyzkoušela, mě s vlasy velmi pomohl olivový olej.

  ReplyDelete
 3. Líbí se mi, že se může dát jak do vlhkých tak do suchých vlasů :) Vypadá to opravdu suprově, na stránky určitě mrknu :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 4. Ja jsem tohle mela ve vzorecku a fajn. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  ReplyDelete
 5. Mléko na vlasy jsem ještě nezkoušela a ted bych fakt chtěla ! :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Já mám radši olejíčky, ale vypadá to fajn :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡