Realash | Prvý mesiac používania

Krásny deň prajem. Na dnes som si pre Vás pripravila sľubovanú recenziu po prvom mesiaci používania séra na riasy Realash. Predchádzajúci článok s informáciami o sére si môžte prečítať TU.


Nebudem sa dlho rozpisovať a prejdem hneď k mojím pocitom a skúsenostiam. 
Realash som začala používať 18.9. a pravidelne každý večer som ho nanášala na riasy. Nezaznamenala som žiadne extra nežiadúce reakcie, len menšie začervenanie na viečku po prvých 2 použitiach. Nebolo to nijak nepríjemné, proste len bežná reakcia, ktorá sa môže vyskytnúť pri používaní takéhoto produktu a najmä pri citlivých očiach. Prvé účinky som spozorovala už na 3. deň, kedy boli moje riasy ráno krásne vytočené a ostali tak aj po celom dni, čo sa mi nikdy nestalo ani po použití klieštikov na riasy. Po necelých 2 týždňoch som si všimla, ako mi začali rásť nové riasy všade tam, kde som mala medzery. Tie sú ale stále veľmi krátke na to, aby ich bolo dostatočne dobre vidieť. 


Celkovo mi ostatné riasy na dĺžke ešte extra nenarástli, no v posledných dňoch a najmä pri porovnaní fotiek vidím nárast v strede oka a pri vonkajšom kútiku o niekoľko mm, čo ma nesmierne teší :) Takým hlavným plusom pre mňa je to, že mi už nevypadáva toľko rias, čo predtým. Celkovo mám riasy teraz trošku ako keby porozhadzované a potrebujem si kúpiť už aj novú riasenku, aby som ten efekt videla lepšie. Je to zatiaľ len mesiac používania, no už teraz Vám môžem tento produkt za seba len a len odporúčať 

A tiež Vám odporúčam sledovať aj facebookovú stránku Realash, kde nájdete aj ďalšie skúsenosti s týmto produktom. Mám pred sebou ešte 2 mesiace testovania, tak dúfam, že ten efekt bude oveľa viditeľnejší :)

7 comments:

 1. Máš vážně nádherné řasy a rozdíl jde opravdu vidět :) Čekám, až mi sérum dorazí, jen se bojím těch nežádoucích reakcí..

  ReplyDelete
 2. Máš po tom měsíci opravdu hezké řasy, dokonce mi přijdou i trošku hustší :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 3. o tomto produkte sa už dosť popísalo ale ja som aj tak k tomu skepticka nikdy by som si take niečo asi na seba nedala bála by som sa, aj toho sčervenania alebo hocijakej reakcie, neviem či to je na fotkách tak ale ja som si extra rozdiel nevšimla ale na živo to je určite viditeľnejšie.Ale ak mam pravdu povedať moc ja takýmto veciam neverím ako aj krémom proti celulitíde:)) ale zaujimavý pekný článok

  ReplyDelete
 4. Rozdíl jde vidět už po měsíci a je parádní. Jsem zvědavá, jak budou tvé řasy vypadat po 3 měsících používání. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. No ten rozdiel rozhodne vidieť..vyzerá to super :)

  http://fashion-and-beauty-diary.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. o tomto sére som počula iba dobré skúsenosti, možno sa aj ja jedného dňa zlomím a kúpim :)
  Pozývam ťa na svoju prvú giveaway: http://drewsbeauty.blogspot.sk/2015/11/moja-prva-giveaway.html

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡