Autumn mood | outfit

Krásnu slnečnú sobotu prajem. Dnes tu mám pre Vás opäť rýchly outfit post. Do šatníka mi pribudli nové obľúbené kúsky, ktoré som si zamilovala natoľko, že ich nosím takmer denne. 


Jedny z nich sú skvelé tmavošedé džínsy s vyšším pásom, ktoré sú naozaj skvelé a odporúčam ich najmä slečnám s dlhými nohami. Dalšie dva nové kúsky sú mikina I WOKE UP LIKE THIS a tento skvelý predĺžený kardigan zo stránky Yoins.com

Keď mi prišiel email s ponukou spolupráce, veľmi som sa potešila. O tejto stránke som počula na youtube a slečny boli vždy veľmi spokojné. Siahla som opäť po mojich obľúbených farbách čiernej a šedej, no aspoň s nimi dokážem skombinovať množstvo outfitov. 


Čo sa týka objednávky a kvality oblečenia z Yoins.com, ostala som príjemne prekvapená. Balík mi prišiel do týždňa krásne zabalený, obe veci v osobitných yoins vreckách a najmä žiaden smrad, ako to niekedy býva z čínskych eshopov. Je vidieť, že si zákazníkov vážia a vyberajú pre nich len kvalitné veci. Mikino - tričko I woke up like this som obdivovala u zahraničných blogeriek a konečne ho mám aj ja. Je to asi jedna z najpríjemnejších a najpohodlnejších vecí, ktoré mám v šatníku, skvele mi sedí a potlač je taktiež kvalitná. Kardigan je síce trošku voľnejší, no dá sa skombinovať na milión spôsobov. 


Ak Vás veci zaujali, prípadne by ste si chceli pozrieť ďalšie kvalitné a moderné kúsky oblečenia a doplnkov, eshop Yoins.com Vám môžem len a len odporúčať! :)

6 comments:

 1. Ten cardigan se mi neskutečně líbí :-)

  Nela z Beauty Charm

  ReplyDelete
 2. Určitě se na web podívám, ještě ho neznám. Kardigan se mi velmi líbí, celkově to je můj momentálně nejvíc oblíbený kousek spolu s Chelsea botami.

  ReplyDelete
 3. Krásny outfit :-) ten cardigan je úžasný :-)

  ReplyDelete
 4. Na eshop se podívám. Kardigan je nádherný. Nejvíce mě ale zaujaly hodinky na poslední fotce. Taky bych podobné chtěla. :-))
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli ti došel email skrz GA výhru :) Jelikož pokaždé při odeslání se mi email v odeslaných nechce ukázat :/ :)
  Kajush.01@centrum.cz

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡