Zoo Kontakt

Ahojte :) Na dnes som si pre Vás pripravila článok plný fotiek z nášho včerajšieho výletu s priateľom. Po odporučení sme sa vybrali do Liptovského Mikuláša na skvelé miesto - Zoo Kontakt. Možno ste o tom už počuli, no ak nie, je to priestor, kde sa nachádza veľké množstvo rôznych zvierat, ktoré sú zvyknuté na ľudí, a tak sa môžte pomedzi ne prechádzať a hladkať ich :) Ja zvieratá milujem, a tak som si tento výlet veľmi užila. Takým najväčším zážitkom bolo pre mňa stretnutie s levom a levicou, od ktorej som dostala priateľskú packu po tvári :D Taktiež bolo skvelé sedieť v stane plnom exotických papagájov, ktorým sa veľmi páčili naše tenisky a kabelka :) 
Ak by Vás zaujímalo vstupné, tak v tomto období sú to 4€/dospelý, cez leto 5€. No ak máte takéto zážitky radi, určite Vám toto miesto odporúčam :) Ja už sa neviem dočkať ďalšej návštevy. Vybrala som pre Vás aspoň "pár" z toho množstva fotiek, čo máme, tak dúfam, že sa Vám budú páčiť :) 

Užite si krásnu nedeľu a vidíme sa zajtra pri článku <3

7 comments:

 1. to malé prasiatko je neskutočne zlaté! :)

  Izabell │my diary/klik/

  ReplyDelete
 2. veľmi by som chcela navštíviť také miesto :-)

  ReplyDelete
 3. Jéé, moc hezký fotky, ta poslední je skvělá :)

  ReplyDelete
 4. Krásné fotky :) V této ZOO jsem byla, bohužel u lvů ne, protože nebylo nejlepší počasí, rychle jsme to proběhli a běželi na oběd. Každopádně je to určitě fajn zážitek, ikdyž bych uvítala víc zvířat.

  SweetElis

  ReplyDelete
 5. Tyjo, tak ke lvu a lvici bych si určitě netroufla, máš můj obdiv! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 6. Jéé, to je super :) O tom jsem ještě neslyšela, vím, že třeba v Jihlavě v zoo se může ke kozám, ale k jiným zvířatům ne :)

  Ili Libertad

  ReplyDelete
 7. Práve som si vybrala svoj nasledujúci výlet :)

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡