Realash - Real you

Vitajte pri dnešnom článku. Dnes by som Vám rada predstavila produkt, ktorý začínam testovať, a tým je sérum na rast rias od značky Realash. Myslím, že ho už väčšina z Vás pozná, no ak nie, poslaním tohto séra je predĺžiť, zahustiť a posilniť Vaše riasy a poskytovať im rýchlu obnovu a regeneráciu. 


Musím sa priznať, že po lete mám svoje riasy naozaj v katastrofálnom stave. Keďže som sa snažila vo vysokých teplotách a na dovolenke takmer nepoužívať riasenku, za deň som si často len tak pretierala oči a tým sa moje riasy polámali a povypadávalo ich viac, ako bolo treba. Pred pár dňami som sa pri líčení zhrozila z toľkého množstva medzier medzi riasami, takže je najvyšší čas pre to niečo urobiť :)


Ako sérum Realash funguje? 

Rovnako ako vlasy, aj riasy podliehajú prirodzenému obnovovaciemu procesu. Každá riasa približne po 30 dňoch vypadne a nahradí ju nová. Toto obdobie je však príliš krátke na to, aby riasy mohli narásť dostatočne dlhé a pevné. Intenzívna starostlivosť Realash urýchľuje ich prirodzený rast a posilní ich korienky. Výsledkom sú dlhšie, zdravo vyzerajúce a vyživené riasy. Receptúra taktiež zabraňuje ich vypadávaniu. Je obohatená prírodnými výťažkami z ľanu a nechtíka. Navyše, výťažok z prasličky má očisťujúce účinky, navracia pokožke pevnosť a pružnosť. Výťažok z puškvorca pôsobí protizápalovo. Všetky tieto zložky sú vhodné pre citlivú pokožku v oblasti očí.


Sérum má objem 3ml, ktoré by malo vystačiť na 4-5 mesiacov používania. Nanášanie je veľmi jednoduché vďaka skvelému aplikátoru v tvare linky. Používa sa večer po dôkladnom odlíčení len na vrchné riasy. 


Na fotkách môžte vidieť moje riasy pred používaním séra. Ako prirodzená blondýnka ich mám takmer neviditeľné, takže je ťažko vidieť ich dĺžku, no naozaj to nieje nič, s čím by som sa mohla chváliť. Už teraz sa neviem dočkať výsledkov, ktoré budú dúfam veľmi pozitívne :) Na ďalší update sa môžte tešiť o mesiac ;)Poznáte sérum Realash? Máte s ním už nejaké skúsenosti? <3

8 comments:

 1. Sérum znám, ale sama jsem ho nezkoušela tak jsem zvědavá na výsledky :)

  SweetElis

  ReplyDelete
 2. Sérum poznám z jiných blogů, ale ještě jsem ho nezkoušela. Držím palce aby ti pomohl. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 3. Tyjo, tak to jsem zvědavá na výsledky, vypadá to dobře! :)
  The Colorful Blog

  ReplyDelete
 4. Ešte som o ňom nepočula, ale aj moje riasy (tým, že si ich stále maľujem) už sú v nežiaducom stave. Určite vyskúšam.

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 5. Já to sérum vidím všude, ale je mi líto za něj utrácet :/ Ale těším se na výsledky! :)

  Simply Janet
  Ráda bych tě pozvala na svou giveaway :)

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡