Dresslink haul


Krásny podvečer prajem. Dnes by som vám rada ukázala pár vecí, ktoré mi prišli z eshopu Dresslink.
Ako si môžte všimnúť v názve článku, odteraz všetky staré ale aj nové články budú obsahovať v názve tento hashtag. Taktiež nájdete v menu odkaz a jednoducho si vyhľadáte všetky moje internetové tipy na nákupy. No vráťme sa späť k eshopu :)


Prvým kúskom oblečenia je sako. Potrebovala som nejaké nové, čierne, jednoduché, a tak som siahla po tomto, pretože malo dobré recenzie :) Čo sa týka kvality látky, nieje to tak úplne sako, ako môžte kúpiť u nás v obchodoch. Je tenké, no má kvalitnú podšívku a vystužené ramená. Jediná vec, ktorá sa mi na ňom nepáči je spôsob, akým je tam prišitý zips. Bolo to aj ukázané na obrázku, no nejak som to prehliadla. Nie je to nič strašné, no mohli sa s tým trošku viac pohrať a lepšie ho ukryť :) Určite sa môžte tešiť aj na outfit!V šatníku mi chýbala menšia kabelka, vhodná aj do spoločnosti a v neutrálnych farbách. Tak som siahla po tejto, ktorá má krásnu kombináciu farieb a hodí sa naozaj ku všetkému. Čo sa mi na nej páči najviac, je zapínanie nabok. Vnútro je na zips, takže sa nemusíte báť, že by ste z nej niečo vytratili. Zaujímavo je robený popruh, ktorý môžte vsunúť dovnútra a kabelku použiť ako psaníčko :)


Keď som si prezerala moju obľúbenú kategóriu šperky, do oka mi hneď padol tento masívny náhrdelník v striebornej farbe. Je naozaj krásny, kvalitne spracovaný a púta pozornosť, o čom som sa presvedčila tento týždeň v meste :) Za tú cenu odporúčam!


Poslednými vecami, ktoré ma zaujali sú tieto roskošné hubky na makeup / korektor. Chcela som vyskúšať nanášanie týmto spôsobom a keďže sú za skvelú cenu, objednala som si rovno v dvoch prevedeniach. Sú z trošku umelého materiálu, no lepšie sa mi s nimi nanáša tekutý korektor pod oči ako so štetcom :)


Odkazy na produkty : 
kabelka - http://lnk.sk/27H
náhrdelník - http://lnk.sk/27J
hubka na makeup (kvapka) - http://lnk.sk/27K
hubka na makeup (tvarovaná) - http://lnk.sk/27N

Ktorá vec sa Vám páči najviac?
Aj Vy ste si zamilovali nakupovanie na internete? <3

9 comments:

 1. Kabelka je krásna :)

  http://lifestyle-beautyblog.blogspot.sk  ReplyDelete
 2. Kabelka a sako jsou skvělé, jinak já osobně radši dávám přednost nákupům v kamenných obchodech, protože ne vždy se mi povede odhadnout správnou velikost
  http://realmfulloflittlepleasures.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. To jsou ale krásné věci, moc se mi líbí Tvoje nákupy :)

  ReplyDelete
 4. Hodně se mi líbí kabelka. Vypadá zajímavě a moc hezky.
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. krásny náhrdelník :)

  http://fashion-and-beauty-diary.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. Tá taška a náhrdelník sú krásne :-)

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡