Little pause

Krásny nedeľný večer :)

Len Vám chcem dať do pozornosti, že v najbližších týždňoch bude na blogu trošku ticho, pretože som mala včera úraz na korčuliach a momentálne píšem s veľmi obrazenou ľavačkou v sadre, odreninami na celej ľavej strane tela a tváre + zašitou perou a odštiepenými zubami. Nie je mi najlepšie, keďže som nadopovaná liekmi od bolesti a neviem ako sa to bude vyvíjať, no v priebehu týždňa by som rada pridala unboxing článok z jedného ázijského eshopu :) Dúfam, že to zvládnem :) Inak sa mám super. Včera som od 4 poobede do 10:30 večer bola na pohotovosti a to čo sa tam dialo bolo niečo neskutočné. A ani mi nevedeli povedať, či mám to predlaktie zlomené alebo nie, tak ma cez týždeň čakajú ďalšie fotenia :D No čo už, stane sa. Stačila sekunda ako som sa pri korčuľovaní v rýchlosti len trochu otočila a bola som na zemi. Aspoň mám ponaučenie a minimálne 2 týždne bez cvičenia :) Ešte, že mám toho najlepšieho priateľa, ktorý sa o mňa krásne stará ( ale to on vždy ;) )

Dúfam, že Vy sa máte dobre :) Napíšte mi, ako ste trávili tento krásny víkend ;)

5 comments:

 1. Jééj tak to mě mrzí, přeju rychlé uzdravení! :) ..

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 2. och:((( To je len nepríjemné čítať, nieto zažiť...nech sa uzdravuješ čo najrýchlejšie! Posielam veľa pozitívnej energie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem krásne ;) Aj ja dúfam, že sa to rýchlo všetko zahojí :)

   Delete
 3. Skoro sa uzdrav, asi to nič dobré nie je .. :) ja som raz spadla tiež veľmi škaredo z korčúl a odvtedy mám z nich veľký strach, tak sa už ani nekorčulujem :D

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡