Chráňte si vlasy s Baleou

Krásny večer prajem :) Dnes tu mám pre Vás menšiu recenziu skvelý produkt značky Balea, a to konkrétne ich vynovenú verziu ochranného spreja proti teplu. Ja pri úprave vlasov vždy používam či už oleje, mlieka alebo takéto spreje. Pred mesiacom sa mi minul môj obľúbený od Loreal, a tak som v drogérii siahla po tomto za oveľa nižšiu sumu. Pri prvom použití som od neho veľa neočakávala, ale môžem povedať, že ma veľmi prekvapil. Ako prvé, čo musím vyzdvihnúť je balenie a dávkovanie. Páči sa mi spôsob pumpičky, s ktorou sa veľmi dobre pracuje. Druhým obrovským plusom pre mňa je vôňa. Cítim tam nejaké sladké ovocie a priateľ sa ma vždy pýta, čo to tak pekne vonia, keď si upravujem vlasy :) 

Čo sa týka účinku, tak po vyfénovaní alebo po žehlení mám po použití krásne jemné vlasy, ktoré nie sú extra zaťažené. Pri iných značkách som mala vlasy niekedy až ako keby mastné, no po tomto spreji sú len krásne ucelené a hladké. Po dlhodobom používaní sa mi pri pravidelnom fénovaní a občasnom žehlení kvalita vlasov zlepšila, čo pripisujem najmä tomuto prípravku :)Takže ak nepoužívate žiadny ochranný produkt proti teplu alebo sa Vám tento zapáčil, určite odporúčam. Cena sa pohybuje myslím nejak okolo 3€, čo je v porovnaní s inými značkami s rovnakým výsledkom veľmi príjemná suma ;)

7 comments:

 1. Mám tento doma a je super :) Vždycky si ho nastříkám do vlasů před žehlením, zaprvé mi pěkně ty vlasy uhladí a za druhé mi pak vydrží mnohem déle vyžehlené, než když produkt nepoužiju

  ReplyDelete
 2. Já si moc vlasy nežehlím ani nekulmuju jenom občas a i to mám výčitky svědomí, že si ničím vlasy. Myslím, že tenhle sprej zkusím vypadá fakt dobře :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Tvůj názor zní vážně pozitivně, už i kvůli té vůni bych do něj šla :D:)

  ReplyDelete
 4. ja som si takýto sprej kúpila v Avon, ale priznám sa, že ešte ani raz som ho nepoužila :D hanba mi! :D
  letná giveaway
  ľúbezná

  ReplyDelete
 5. Já teď používám od Avonu, ale až mi dojde, tak asi sáhnu po Balea :-)

  MY HUMBLE JOURNAL

  ReplyDelete
 6. Ten sprej vypadá lákavě, musím se po něm v drogérce mrknout :)

  ReplyDelete
 7. Přesně tohle jsem potřebovala! Dívala jsem se na něj v DM a taky jsem si říkala,že bych ho zkusila, ale u tady toho nikdy nevím, protože něco se mi zdá od Baley lepší něco zase o trochu horší. No každopádně teďka už vím, že si ho pořídím! Děkuju:-) Super článek! :-)
  TeriMiss

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡