Milva cosmetics : Šampóny HUMA a ŽENŠEN A CHINÍN

Prajem krásny slnečný pondelok :) Aj vy ste, tak ako ja, plné energie z tohto nádherného počasia? Konečne som cez víkend mohla odhodiť kabát a užiť si slnečné lúče :) 

Rozhodla som sa, že vám pridám recenziu na ďalšie skvelé produtky značky Milva, o ktorej ste si mohli prečítať recenziu na chinínové produkty TU. Tento článok sa stal na blogu najčítanejším a odvtedy mi začalo chodiť veľa emailov s otázkami, či to naozaj funguje tak, ako som to opísala :) Preto by som chcela povedať, že nič v recenzii nebolo vymyslené a chinínová rada mi naozaj neskutočne pomohla v boji s vypadávaním a lámaním vlasov. 

Dnes Vám predstavím 2 šampóny, s ktorými som už po krátkej dobe nesmierne spokojná ;)

Šampón HUMA

Prvým produktom je Šampón HUMA, tiež známy ako ílový šampón. Obsahuje biely kaolín, s ktorým sa môžte stretnúť tiež v rôznych kozmetických produktoch na pleť. Čistí vlasy a kožu až do hĺbky a chráni ich pred vznikom lupín, svrbením hlavy a s nimi spojenou stratou vlasov. Pravidelné užívanie šampónu s liečivým ílom obnovuje pevnosť vlasu a viditeľne zväčšuje objem vlasov, pridáva im lesk a zabraňuje nadbytočnému masteniu.Po cca 2 týždňoch používania môžem povedať, že prekonal moje očakávania. Ja s mojimi jemnými rovnými vlasmi mám odjakživa problém s objemom. Vyskúšala som milión šampónov z drogérie, ktoré sľubovali hory-doly, no ani jeden nefungoval tak, ako tento. Už po pár použitiach som mala vlasy viditeľne objemnejšie a dokázali si ho udržať až do ďalšieho umytia :) 

Aj tento šampón, ako všetky ostatné od značky Milva, vlasy dôkladne umyjú, a tak môžte mať pocit vysušenia. Ja používam vždy kondicionér alebo masku na konce a vlasy vyzerajú super :) Konzistencia šampónu HUMA je krémová, vôňa veľmi podobná chinínovému šampónu, takže veľmi príjemná a špecifická :)


Šampón obmieňam s ďalším recenzovaným a aj keď má objem len 200ml, mám ho tam ešte polovicu a to je po vyše 2 týždňoch takmer denného umývania vlasov skvelé :) 
Cena je podobne, ako u iných šampónov 5€.

Šampón ŽENŠEN A CHINÍN

Ďalším produktom je Šampón ŽENŠEN A CHINÍN. Na tento som sa tešila asi najviac a taktiež nesklamal. Šampón už podľa názvu obsahuje extrakt zo ženšenu a chinínu, čo podobne ako chinínový šampón pomáha zlepšiť kvalitu vlasov a zastaviť vypadávanie. Vyživuje vlasy do hĺbky, spevňuje korienky a udržiava ich životaschopné, stimuluje regeneračné procesy.


Rozdiel, ktorý som si všimla pri tomto šampóne, je najmä v tom, že po umytí mám vlasy jemnejšie a nieje potreba použiť ďalší vlasový produkt. Pre mňa je zatiaľ tento šampón TOP :) Aj keď už netrpím na vypadávanie, prevencia je dôležitá a oveľa radšej používam šampóny tejto značky, ako rôzne silikónové bomby z drogérie :) 
Objem má taktiež 200ml, no pri množstve 8-10ml, ktoré sú potrebné na umytie vlasov, je výdrž veľmi dobrá :) Šampón má priezračnú farbu a skôr gélovú konzistenciu. Vôňa je úplne iná, ako u iných šampónov Milva. Pravdepodobne je v ňom cítiť ženšen, no je to rovnako príjemná vôňa. 
Cena je trošku vyššia, ako u ostatných šampónov, a to 6€, no ak máte skutočne problém s vypadávaním a lámaním, táto investícia sa vám vráti v podobe krásnych a zdravých vlasov tak, ako aj mne :)

Všetky produkty, či už tieto skvelé šampóny, alebo produkty, o ktorých som Vám písala minule, si môžte zakúpiť na stránke www.chinin.sk

Pre viac informácií o produktoch a skúsenostiach ďalších zákazníkov, sledujte facebookovú stránku Milva products SK alebo pre českých zákazníkov Milva products CZ

Aký je Váš názor, na značku Milva cosmetics? Máte s ňou nejaké skúsenosti alebo by ste radi vyskúšali niektorý z ich produktov? 
Dajte mi vedieť do komentára :)

2 comments:

  1. Tyto šampony vidím poprvé, ale vypadají dobře. :-)

    welcometomyworld

    ReplyDelete
  2. O této značce jsem ještě neslyšela, ten šampon by se mi určitě hodil! :)

    ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡