Sally Hansen : Instant Cuticle Remover, Complete Care + Nailpolish

Prajem krásny večer :) Dnes by som vám rada ukázala pár vecí od značky Sally Hansen,
 ktoré som vyhrala v giveaway u Xoxo Patty
Týmto jej chcem ešte raz krásne poďakovať, pretože ma produkty veľmi potešili :) 

S touto značkou som doteraz nemala žiadne skúsenosti, takže som sa už nemohla dočkať, kedy ich všetky vyskúšam. 


Ako prvý produkt je tu Instant Cuticle Remover - odstraňovač suchej nechtovej kožtičky s expresným účinkom. Keďže trpím na suché ruky a často sa mi tvoria zádery, tento produkt je pre mňa ako stvorený. Stačí naniesť tenkú vrstvu gélu  a nechať pôsobiť cca 15 sekúnd. Potom si len vezmete pomarančové drievko a kožtičku pomaly zatlačíte. Potom už len stačí ruky poriadne umyť mydlom. Už po prvom použití som bola nadšená, keďže som mala okolie nechtov krásne jemné. 

Druhým produktom z výhry je Complete Care - kompletná starostlivosť o nechty 4v1
Z tohto produktu som nadšená úplne najviac. Po nekonečnom skúšaní výživných a zázračných lakoch, ktoré sľubujú aj nemožné, som konečne našla ten pravý :) Moje nechty sú veľmi namáhané a slabé už odmalička, takže kvalitný podkladový lak a nadlak je pre mňa pri lakovaní nutnosť. Tento ružový krásavec spĺňa všetko, čo sľubuje : vyhladzujúcu podkladovú bázu, bio-posilňovač, kúra pre rast a vrchný lak pre maximálny lesk. Z čoho sa najviac teším je to, že mi konečne krásne rastú nechty :) Je však nutné používať tento lak stále, lebo akonáhle nemám nechty nalakované, začnú sa lámať :/ Možno po dlhodobejšom lakovaní to bude lepšie a samozrejme aj stravou, ktorú sa snažím kontrolovať :)

Tretím miláčikom je tento krásny lak z kolekcie Complete Salon Manicure v odtieni 640 Plum Luck. Je to nádherná tmavá fialová farba, ktorú milujem. Tmavé farby sú u mňa jednoznačne top, najmä v tomto zimnom období. Pri lakovaní sú potrebné 2 vrstvy, no s tým skvelým štetcom, ktorý tento lak má, to ide jedna radosť. Schnutie tiež nieje najhoršie, takže je teraz u mňa najpoužívanejši :) A s podkladom a vrchným lakom mi vydrží na nechtoch aj týždeň bez výraznejšieho poškodenia. A to ho naozaj nešetrím :D

Fotka fotená po 3 dňoch od nalakovania :) Lak prežil umývanie riadov, podlahy, nákupy...

Všetky tieto produkty vám môžem len a len odporučiť :) Všetky výrobky sú naozaj kvalitné a spĺňajú všetko, čo sľubujú :)

Máte nejaké produkty tejto značky? 
Ktoré sú vaše obľúbené? ;)

3 comments:

 1. Vyhrála jsi pěknou výhru :) od SH jsem ještě žádný produkt nezkoušela
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 2. Gratulujem k výhre. Ja som ešte nikdy nič nevyhrala :DD. Tie produkty vyzerajú super. Bohužiaľ, žiaden od SH som ešte nevyskúšala.
  Stronger2gether

  ReplyDelete
 3. Vau vyzerajú luxusne :) Ale nie nevyskúšala som zatiaľ nič z tejto značky :) Lovely Beauty Book

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡