#InternetShopping : BornPrettyStore - Jewelry & Accessories

Prajem krásny večer. Po menšej pauze v článkoch Vám dnes prinášam recenziu na nádherné kúsky bižutérie, ktoré mi boli poskytnuté stránkou BornPrettyStore na recenziu. 

Tento skvelý eshop som vám už nedávno predstavila v článku, ktorý si môžte pozrieť TU.
Keď mi prišiel email s tým, že si môžem vybrať ľubovoľné kúsky bižutérie v určitej hodnote, veľmi som sa potešila :) Ako už určite viete, doplnky milujem, a tak som sa nevedela dočkať, kedy mi balíček príde domov. Balíček šiel ku mne cca tie 3 týždne, čo je bežná doba zahraničných zásielok. 

Všetko prišlo kvalitne zabalené, aby sa predišlo poškodeniu.

 A čo som si nakoniec vybrala?

Kedže milujem doplniť svoje občas nudné outfity niečím zaujímavým, vybrala som si tento nádherný náramok spojený s prstienkom. Je naozaj kvalitne spracovaný a skvele sa nosí. Nosím ho veľmi často a vôbec nijak nezčernal ani sa nerozpadol :) Z týchto 3 vecí je to určite top!


Ďalším krásnym doplnkom je táto pozlátená retiazka s malými lebkami. Hneď ako som ho uvidela na stránke, vedela som, že musí byť môj. Rocková duša sa vo mne nezaprie a aj keď mám chuť na niečo elegantné, napríklad košeľu, krásne vynikne :)


Posledným kúskom, ktorý som si vybrala je tento ear cuff. Ak si pamätáte, môj starý názov blogu bol The unicorn princess. Takže určite pochopíte, že tohto krásavca som musela mať. Náušnice moc nenosievam, ale tohto jednorožca som si veľmi obľúbila :)


Poznáte stránku BornPrettyStore? 
Ako sa vám páči môj výber?
Dajte mi vedieť do komentára :)

2 comments:

  1. Stránku jsem už jsem někdy navštívila, ale já moc nejsem na to objednávní ze zahraničí :). Šperky jsou moc pěkné
    Blog by Veru

    ReplyDelete
  2. Tá retiazka je krásna! :) na tu stranku sa určite pozriem!
    http://werushberry.blogspot.sk

    ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡