(review) Essence : Lash Princess

Krásny večer prajem.

V dnešnom príspevku by som vám rada predstavila môj nový kozmetický objav. 
Pri nedávnej návšteve drogérie mi padla do oka táto kráska s menom  Lash Princess
Jedná sa o riasenku značky Essence a ako som sa v posledných dňoch presvedčila, tak nie som jediná, ktorá si ju nevie vynachváliť :) Kedže mi pomaly dochádza moja obľúbenkyňa, chcela som vyskúšať niečo nové. Cena 3,59€ + linka v pere zdarma....no nechajte ju tam! 


Riasenka má krásny obal. Prvé, čo musím pochváliť je, že pri zatváraní vám akoby cvakne, a tak viete, že ste ju dobre uzavreli. To je môj večný problém, najmä keď mám naponáhlo a potom sa čudujem, že mi všetky riasenky tak rýchlo vyschnú :) Druhou vecou, čo sa mi na nej páči je kefka. Má tvar akoby kobry a dokážete s ňou krásne manipulovať. 


A to najlepšie nakoniec. Táto princezná mi vykúzli nádherné riasy. Ani s drahými riasenkami sa mi nepodarilo dosiahnuť objem, dĺžku a nezlepené riasy tak, ako s touto. Kedže som prírodná blondýna a bleduľka, moje riasy sú takmer neviditeľné, takže je pre mňa ťažké nájsť takú, ktorá by mi dostatočne zafarbila a nezlepila moje jemné riasy. Veď posúďte samy :) 


A o linke v pere, ktorá bola zdarma k riasenke zas inokedy, no už teraz vám môžem povedať, že je to veľký prepadák :/

4 comments:

 1. řasy jsou moc pěkné, hlavně ten obal řasenky se mi taky moc líbí :)
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 2. Já jsem na ty absolutně levné řasenky nějak zanevřela, ale tenhle článek mi možná "otevře oči" protože na tvých řasách vypadá nádherně:) Děkuji za tip :)

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 3. Jůůů miluju, když má někdo modrý oči!! <3 I když je to trochu vedlejší. Já se třeba moc nemaluju a když už tak právě řasenku. Mám tři a moje top je Max Factor a od Lancome, takže tuhle vyzkoušenou nemám. Skvělý článek :) Budu sledovat tvůj blog!

  ReplyDelete
 4. Vau, tak teraz mám fakt dilemu. Videla som fotky s krásnymi riasami práve vďaka tejto riasenke, no taktiež som videla otrasne zlepené riasy práve kvôli tejto riasenke.. Ach jaj, naozaj neviem či ju kúpiť alebo nie. Na druhú stranu je pravda, že mám nenormálne zásoby maskár, tak asi si peniažky odložím na niečo iné a kúpim si ju, až keď spotrebujem ostatné špirály :-)

  PS: Ďakujem za návštevu môjho blogu, dúfam, že si sa zapojila aj do giveaway. Ak by náhodou nie, tak ťa dodatočne pozývam ;-)
  http://sueandcolours.blogspot.sk/2014/10/very-happy-giveaway.html

  ReplyDelete

Ďakujem za návštevu a za Vaše komentáre ♡